خدمات ما


اتود مفتخر به ارائه  خدمات  زیر می باشد:

Implementation of customized integrated systems

پیاده سازی سیستم های یکپارچه                                                 

اتود محصول پامیکا را که پلتفرم یکپارچه ای از ابزارهای کاربردی متعدد جهت مدیریت کسب و کار است با بومی سازی یکی از پلتفرم های روز دنیا و با استفاده از زبان پایتون، تولید نموده و توسعه داده است.

تیم ما به عنوان بخشی از خدمات خود و به خواسته مشتریان، نسخه اولیه پامیکا را بر اساس نیازهای منحصر به فرد و فرهنگ سازمانی مشتری، شخصی سازی میکند تا تجربه ای ساده، آشنا و نزدیکتر با اهداف و نیازهای سازمان مشتری رقم بزنید.

لطفا برای مشاوره رایگان خدمت و توضیحات بیشتر تماس بگیرید.

مهندسی مجدد فرایند ها 

فرایندهای کسب و کار نقش مهمی در رسیدن به اهداف سازمان ها و تیم ها ایفا می کنند. اما آنها همیشه کارآمد و مفید نبوده و یا کارایی خود را در طول زمان و با رشد تیم یا سازمان از دست می دهند. با این حال بروزرسانی و تجدیدنظر در روش ها و فرآیندهای قدیمی به مرور زمان و با تبدیل شدن آنها به عادت و سرمایه گذاری مالی و انسانی در آنها، سختتر می شود. فرآیندها باید با دقت بازمهندسی شوند تا تجربیات و یادگیری های گرانبهای ما به فرآیندها افزوده شده و از تکرار خطاها جلوگیری شود.

مهندسی مجدد فرآیند، بازطراحی فرآیند های کسب و کار با هدف بهبود جنبه های اساسی کسب و کار یعنی کیفیت، نتیجه، هزینه، خدمات و سرعت است و به طور قابل ملاحظه ای بخشهای بی ثمر را به حداقل می رساند.  همکاران ما در شرکت اتود، با استفاده از تجربه چندین ساله، خود با شما همراهی می کنند تا:    

Business Process Re-engineering

 فرآیندهای فعلی کسب و کار خود را پیاده سازی کرده و نحوه عملکرد آن در سازمان و تیم را بطور کامل بشناسید.
 آنها را تحلیل کرده نقاط ضعف و کمبودها را یافته و خطاها و تاخیراتی را که مانع جریان طبیعی و به ثمر رسیدن فرآیندها می شوند شناسایی کنید.
 فرصت های بهبود را شناسایی و اعتباربخشی کنید.
 فرآیندهای پیشرو و با نگاه به آینده طراحی و پیاده سازی کنید که راه حلی برای مشکلات شناسایی شده باشند.
لطفا برای مشاوره رایگان خدمت و توضیحات بیشتر تماس بگیرید.

Management Dashboard

داشبورد مدیریت 

 یکی از ابزارهای مهم که هر کسب و کار برای ارزیابی عملکرد و یافتن نقاط قوت و ضعف خود  به آن نیاز دارد، ابزار داشبورد مدیریتی است. این ابزار این امکان را  فراهم می سازد تا در یک نگاه و به راحتی از جنبه های مختلف، با استفاده از نمودارهای گرافی ، تحلیلی و آماری عملکرد کسب وکار خود را مورد بازبینی بیندازیم.

علاوه بر قابلیت یکپارچه سازی ای ابزار در پلتفرم پامیکا، تیم ما می تواند داشبورد مدیریتی و تحلیل داده مرتبط را برای سایر پلتفرمها یا مجموعه نرم افزار های مورد استفاده مشتریان خود پیاده سازی کند.

لطفاً برای مشاوره رایگان خدمت و توضیحات بیشتر تماس بگیرید.


اجرای پروژه های سفارشی

ما با تکیه بر دانش بومی و استفاده از تکنولوژی های روز دنیا متعهد به اجرای کیفیت پروژه های شما هستیم. از طراحی وب سایت های ساده،بلاگها، تا پلتفرم های جامع آموزشی، مدیریتی و اپلیکیشن ها و وب اپلیکیشن ها. تکنولوژی های مورد استفاده تکنولوژی های مورد استفاده، زبان های پایتون و جاوا و در بسترهای مختلف قابل ارائه می باشد و متدولئزی اجرای پروژه ها به صورت کاملا تکرارپذیر و چابک خواهد بود.

لطفا برای مشاوره رایگان خدمت و توضیحات بیشتر تماس بگیرید.

Customized projects
 Consultation Services for Production

مشاوره در تولید و پیاده سازی

یکی از خدمات بسیار ارزشمند اتود ، ارائه مشاوره در تمامی زمینه های زیر می باشد:

  •   مشاوره در خصوص انتخاب بهینه ترین راهکار
  •  مشاوره در خصوص روش های جمع آوری نیازمندی ها
  •  مشاوره در خصوص روش های شناسایی فرآیندها و مکانیزه سازی آن ها
  •  مشاوره در خصوص طراحی و بهینه سازی پایگاه داده ها
  •  مشاوره در خصوص انتخاب ابزارهای تولید سیستم
  •   مشاوره در خصوص راهکارهای پیاده سازی و عملیاتی نمودن پروژه ها در سازمان ها
  • لطفا برای مشاوره رایگان خدمت و توضیحات بیشتر تماس بگیرید.